Перший сценічний досвід наших восьмикласників
Усе почалось з вельми цікавого завдання із зарубіжної літератури від нашої вчительки Інни Мойсеївни: об’єднатись в групи та зробити постановки важливих сцен твору. Вона також допомагала нам в усьому, за що ми їй дуже вдячні!
Почали готуватись ми приблизно за два тижні: шукали костюми, проводили репетиції, вчили слова. Ми всі чудово проводили час на репетиціях. Перед самим виступом хвилювалися всі. Та й простір був дуже маленький для такого роду занять, що додавало ще більше тривожних думок.
На саму виставу прийшло багато глядачів. Виразні репліки, яскраві костюми тої епохи, музичний супровід, всім дуже сподобалось. це була командна робота та незвичний вид завдання. А ще те, що ми мали можливість показати цей міні-спектакль і нам нічого не завадило!
Особлива подяка нашим мужнім ЗСУ!
Сподіваємось, що зможемо ще представити нові сюжети та з радістю запросимо вас!
Віримо в перемогу!
Слава Україні!
Героям Слава!
Мирослава Любич, Софія Попова, учні 8-Б класу.
Краєзнавчі змагання семикласників
Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя. Григорій Сковорода
Усе почалось ще у вересні, коли ми, майже всім класом, брали участь у краєзнавчому квесті. Пересуваючись містом, ми дізнались багато нового. А ще про те, що туристсько-краєзнавча діяльність у Русанівському ліцеї – давня традиція. Ми вирішили її не лише зберегти, а й примножити!
Людмила Олександрівна допомогла сформувати команду зацікавлених. І вже в березні ми брали участь у районному краєзнавчому конкурсі, де посіли ДРУГЕ місце. Нас було всього 5 учасників, але це були неймовірні враження: цікаві завдання, спортивні змагання, вертикальний підлаз, скелелазіння та пошук контрольних пунктів. А найголовніше – це злагоджена робота в команді.
А 25 березня 2023 року у міському конкурсі-грі юних краєзнавців «Краєзнавчий калейдоскоп», де змагались 19 команд, ми вибороли ПЕРШЕ місце.
Дякуємо Русанівському ліцею та Людмилі Олександрівні за підготовку та можливість долучитись до Відкритої першості юних краєзнавців міста Києва. Далі будуть нові здобутки та наша спільна ПЕРЕМОГА!
Учні 7 класу.
Світла пам’ять Герою!
Колектив Русанівського ліцею в скорботі.
15 березня 2023 року в бою під Авдіївкою загинув наш випускник 2005 року, науковий співробітник відділу фізики біологічних систем Інституту фізики НАН України Володимир Федоров.
10 березня 2022 року Володя пішов захищати Україну від російських окупантів. Служив у 71-й окремій єгерській бригаді Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на посаді бойового медика (позивний – Скальпель). Його завданням були порятунок, стабілізація й евакуація побратимів із пекла обстрілів.
15 березня 2023 року Герой загинув у бою…
Попрощалися з Володею 22 березня.
Пам'ятаємо Володимира добрим, усміхненим, допитливим, талановитим, надзвичайно щирим і людяним.
Висловлюємо глибокі співчуття рідним, друзям, усім, хто знав Володимира Федорова.
Світла пам’ять Герою!
Учні Рл на І всеукраїнській π-конференції
Чи чули ви про Міжнародний день числа π? Так, це неофіційне свято, яке відзначається лише любителями математики. Але в ньому, як і в числі 3,14… є щось нескінченне, бо протягом тижня була крута нагода долучитись до нестандартних змагань і цікавих експериментів.
18 березня відбулась Перша всеукраїнська наукова π-конференція. У заході, присвяченому математиці та її застосуванню в різних аспектах життя, організованому Малою академією наук України побували й ми.
Прослухавши привітання від закордонних математиків, мали нагоду ознайомитися з доповідями переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту. Це були оригінальні роботи з новими ідеями або підходами до розв’язання задач, що допомогло розширити наше уявлення про різноманіття дослідницьких робіт, можливостей застосування математики. Було надзвичайно цікаво, і навіть тривога не змогла завадити об’єднанню людей, захоплених наукою. До речі, з гордістю скажемо, що укриття в нашому ліцеї неперевершене, і точно не зрівняється з укриттям червоного корпусу КНУ…
А далі настала наша черга презентувати свої роботи. Попри хвилювання, доповідати було надзвичайно цікаво, отримані враження та емоції неможливо порівняти з онлайн захистом наших МАНівських робіт. Ще пізнавальнішим було обговорення наших доповідей, адже навичка зрозуміти питання і вдало на нього відповісти надзвичайно важлива для майбутніх науковців та науковиць. Такий досвід точно знадобиться у майбутньому!
Після численних доповідей, натхненні та радісні, ми скуштували славнозвісний π-торт, продовжуючи обговорювати доповіді учасників. Чудовим завершенням конференції стала лотерея. Ми отримали подарунки: книги та сертифікати у Музей науки.
Дякуємо Русанівському ліцею, Малій академії наук та усім організаторам за чудову можливість щораз занурюватись в улюблену науку та фанатіти від неї, перебуваючи у колі мудрих однодумців.
Щиро віримо, що таких заходів буде більше!..
Оля Михайлик, Даша Горецька, учениці 10 класу
Наша команда у Військово-патріотичному конкурсі «Ватра» (відео)
Ми, 10- класники Русанівського ліцею, взяли участь у міському творчо-мистецькому фестивалі «ВАТРА», який присвячений пам’яті національних героїв у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
"Україна переможе! " - головне гасло цього проекту, що мав на меті розкрити мистецькими засобами героїку російсько-української війни сьогодення. Готуючись до створення відеоролика, ми прагнули показати силу, стійкість та незламність українського народу. Участь у цьому конкурсі дала можливість проявити свої військово-спортивні навики, відчути гордість за нашу Україну, розказати про незламних наших захисників і власні здобутки на шляху до Перемоги!!!
У ході створення відео ми покращили роботу в команді, дізналися про нові вміння один одного. Сповнені оптимізму, віримо в бойовий дух нашого народу та наше щасливе майбутнє.
З любов'ю, команда Лицарів зимового походу.